Výběrové řízení na RHB - vedoucí fyzioterapeut

Ředitelství MN Čáslav

vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce vedoucího fyzioterapeuta oddělení RHB.

Předpoklady:

VŠ, magisterský studijní program fyzioterapie , s minimálně tříletou praxí v oboru, komunikační a profesionální předpoklady pro řízení pracovního týmu. Schopnost aplikovat změny a nové trendy do praxe, morální, občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Termín nástupu: červenec 2017.

Požadované doklady:

Přihláška se strukturovaným životopisem a uvedením koncepce rozvoje vedení péče na rehabilitačním oddělení, registrace a aktuální výpis z rejstříku trestů, souhlas s použitím osobních údajů pro účely výběrového řízení podle zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění.

Nabízíme:

Možnost odborného i osobního rozvoje a dalšího vzdělávání, výhodné platové ohodnocení, závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.

Přihlášky a požadované doklady zasílejte písemně do 30.6.2017 na adresu: Městská nemocnice Čáslav, personální úsek, Jeníkovská 348, 28601 Čáslav.