Výběrové řízení na obsazení funkce staniční sestry

Ředitelství MN Čáslav

vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce

staniční sestry následné lůžkové péče

Předpoklady:

VŠ, případně SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, PSS ošetřovatelská péče o dospělé nebo ošetřovatelská péče v geriatrii výhodou, s minimálně tříletou praxí v oboru, komunikační a profesionální předpoklady pro řízení pracovního týmu. Schopnost aplikovat změny a nové trendy do praxe, morální, občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Termín nástupu: září 2019

Požadované doklady:

Přihláška se strukturovaným životopisem a uvedením koncepce rozvoje vedení péče na oddělení následné lůžkové péče, aktuální výpis z rejstříku trestů, souhlas s použitím osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, (dále jen GDPR).

Nabízíme:

Možnost odborného i osobního rozvoje a dalšího vzdělávání,6 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity ve formě balíčků: závodní stravování, odměny k životnímu a pracovnímu výročí, příspěvek na rekreaci, výhodný mobilní tarif, dobré platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Přihlášky a požadované doklady zasílejte písemně do 20.6.2019 na adresu: Městská nemocnice Čáslav, personální úsek, Jeníkovská 348, 28601 Čáslav