MN Čáslav vypisuje výběrové řízení na pozici - Nutriční terapeut/ka

Ředitelství Městské nemocnice Čáslav

vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce vedoucí stravovacího provozu/nutriční terapeut v MN Čáslav.

POŽADUJEME:

• Žadatel musí splňovat podmínky zákona č. 96/2004 Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání nutričního terapeuta § 15, s  minimální pětiletou praxí v oboru, komunikační a profesionální předpoklady pro řízení týmu, schopnost naslouchat a vcítit se do druhých.

• Schopnost aplikovat změny a nové trendy do praxe, morální, občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, znalost práce na PC na velmi dobré úrovni.

TERMÍN NÁSTUPU: 1.1.2020

CHARAKTERISTIKA POZICE:

• Zabezpečení nutričních potřeb pacientů v nemocnici, poradenská a edukační činnost ke zdravému způsobu života, kontrola úrovně dietního stravování a vedení kuchyně.

• Stanovovat nutriční diagnózu, intervenci, monitoring a hodnocení, informovat pacienty a příslušné zdravotnické pracovníky i pracovníky stravovacího provozu o změnách nutričních postupů konkrétních nemocných.

• Provádět vyšetření nutná k zajištění stavu výživy pacientů, kontrolovat, metodicky vést a organizovat přípravu stravy v souladu s poznatky zdravé a léčebné výživy ve stravovacím provozu nemocnice.

• Sestavovat jídelní plány a předpis stravy pro jednotlivé diety i pro celé zdravotnické zařízení.

NABÍZÍME:

• Pracovní poměr na plný pracovní úvazek

• možnost odborného i osobního rozvoje a dalšího vzdělávání ,5 týdnů dovolené

• zaměstnanecké benefity ve formě balíčku: závodní stravování, odměny k životnímu a pracovnímu výročí, příspěvek na rekreaci, výhodný mobilní tarif

• dobré platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Přihlášku a požadované doklady zasílejte písemně do 13.12.2019 na adresu: Městská nemocnice Čáslav, personální úsek, Jeníkovská 348, 28601 Čáslav.