Zprávy z Městské nemocnice v Čáslavi

Informujeme, že v souvislosti  s Covid  pozitivním pacientem  odeslaným na naše interní oddělení z Pardubické krajské nemocnice dne 11.8.2020, byla přijata tato opatření :

Personálu Městské  nemocnice  v Čáslavi, který  o  Covid  pozitivního pacienta  pečoval, byly  dnes  provedeny  testy  na  Covid 19. Výsledky odběrů  budou  dostupné dnes  odpoledne.

Ošetřující  personál  zatím nadále  chodí  do  práce, jinak    nařízenu  domácí  karanténu.

Dnes  byla  otestována hygienou v domácím prostředí  i pacientka, která  s Covid  pozitivním pacientem  sdílela  společný pokoj.

Nadále  platí  zákaz  návštěv na  interním odd A a JIP do  odvolání.

Personál je  vybaven  všemi ochrannými  pomůckami  dle  pokynů Krajské  hygienické  stanice.

Jsme  v neustálém  kontaktu  s Krajskou  hygienickou  stanicí, které  za  spolupráci velmi  děkujeme.

V Čáslavi  14. 8. 2020              Michaela Mandáková