Od 17.5.2021 jsou v naší nemocnici opět povoleny v omezeném režimu návštěvy pacientů.

Od pondělí 17. května budou opět povoleny návštěvy pacientů v Městské nemocnici Čáslav, ale pouze ve zpřísněném režimu. Návštěva bude povinna se prokázat negativním AG testem, případně negativním PCR testem, ne starším než 48 hodin, nebo předložením certifikátu o absolvovaném očkování proti SARS-COV2, kdy od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní či předložením laboratorního potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v době ne delší než 90 dnů přede dnem návštěvy.

Informace o návštěvních hodinách naleznete na webových stránkách nemocnice v záložce "Návštěvní řád".

Při návštěvě pacientů na jednotlivých odděleních nemocnice prosíme o striktní doržování hygienických opatření a to především zakrytí dýchacích cest respirátorem třídy FFP2 (KN95) bez výdechového ventilu a desinfekci rukou.

Děkujeme Vám za respektování všech nutných opatření.