Rehabilitace pro veřejnost rozšířena o nové služby

Rehabilitace funguje od pondělí do pátku od 6.30 – 15.30. Pracují zde fyzioterapeuti, ergoterapeut. Od září máme novou posilu, fyzioterapeutku s bohatou praxí. Pracujeme na ambulanci, pravidelně docházíme na lůžková oddělení. Přijďte k nám všichni, kdo máte doporučení rehabilitačního lékaře, lékaře z chirurgie, neurologie, ortopedie, praktického lékaře či dětského lékaře. Jsme otevřeni pacientům nejen z Čáslavi, ale i z jejího okolí. V naší péči o vás bude dobře postaráno.

Poskytujeme: fyzioterapii, ergoterapii

·        Léčba ženské sterility dle Mojžíšové

·        Bobath koncept

·        Senzomotorika