Angiologická ambulance

Nemocnice čáslav » Ambulance » Interní ambulance » Angiologická ambulance

Umístění: 2. patro v hlavní budově

Telefonní číslo, kde je možné se objednat: 327 305 225     

Druh péče: Do cévní ambulance přijímá angiolog MUDr. Jan Havelka pacienty k vyšetření tepen a žil.Jedná se o pacienty s širokým spektrem cévních nemocí - s aterosklerózou končetinových tepen, s cukrovkou, po mozkových a srdečních příhodách a dále o pacienty po trombózách, plicních emboliích a s křečovými žilami.

Na ambulantní vyšetření většinou navazuje specializovaný cévní ultrazvuk, na základě kterého doporučíme další postup.

Případně speciální vyšetření zařizujeme na spolupracujících pracovištích (především v Oblastní nemocnici Kolín a na II.Interní klinice VFN v Praze) a pacienty pak dále sledujeme.

Ambulance též disponuje japonským přístrojem Vasera 1500, který rozpoznává předčasné degenerativní změny "stárnutí" cév. Vyšetření je zvláště vhodné u pacientů s vysokým cholesterolem, rodinnou zátěží na nemoci srdce a cév a u kuřáků. Provádí se buď preventivně - na přání pacienta, kdy si jej pacient hradí sám a je spojené s lékařskou konzultací a nebo na vyžádání jiným lékařem - při podezření na již probíhající onemocnění.   Objednání do ambulance je možno na tel. 327 305 225 

Do ambulance se pacienti objednávají na doporučení jejich praktického lékaře nebo jiného specialisty . Akutní vyšetření zajišťuje interní příjmová ambulance.

 

Máte dotaz? Napište nám přes on-line formulář.

ON-LINE FORMULÁŘ