Nezdravotnická povolání

Nemocnice čáslav » Kariéra » Nezdravotnická povolání

Personální a mzdový referent (PaM)

Náplň práce:

        příprava dokumentů souvisejících s pracovněprávní agendou

        komplexní zajišťování mzdové agendy všech zaměstnanců včetně DPČ i DPP

        zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti

        zajišťování agendy pojistného na sociální a zdravotní pojištění

        výpočet a provádění srážek ze mzdy, stravenky, zaměstnanecké benefity, exekuce, aj.

        vedení mzdové evidence a výkaznictví, statistik – komunikace s oprávněnými institucemi

Požadavky:

        ukončené SŠ vzdělání s maturitou¨

        znalost Zákoníku práce - praxe ve mzdovém účetnictví alespoň 3 roky (velkou výhodou ve zdravotnictví)

        znalost platové legislativy dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců

        uživatelská znalost PC

        spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

        zajímavou a různorodou práci

        zaměstnání ve stabilní společnosti

        možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Nástup dle dohody.

V případě zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: marcela.pruchova@nemcaslav.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely náboru.

MN Čáslav, Jeníkovská 348, 286 01 Čáslav se zavazuje zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. a dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679.   Vaše osobní údaje budou považovány za přísně důvěrné a použity pouze pro účely náboru v naší nemocnici.

Současně potvrzujete, že Vámi uvedené osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Pokud Vás pozice zaujala, splňujete požadavky na kvalifikaci a máte chuť se k nám přidat, budeme rádi za Váš kontakt.

    Máte dotaz? Napište nám přes on-line formulář.

    ON-LINE FORMULÁŘ