Nemocnice čáslav » Modernizace provozního informačního systému v prostředí Městské nemocnice Čáslav

barevne_logo_s_textem_(ceska_verze)__small.jpg

Městská nemocnice Čáslav uspěla s žádostí o dotaci v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Projektový záměr řeší modernizaci provozního informačního systému a to formu pořízení nových komponent nebo modernizací stávajících (doplněním nových funkcionalit). Nově bude pořízen portál zaměstnance, nástroj pro podporu řízené dokumentace, nástroj pro řízení interních požadavků zaměstnanců a nástroj pro evidenci majetku. O nové funkcionality bude rozšířena oblast ekonomických agend a manažerský informační systém. Součástí projektového záměru je i pořízení nezbytné informační infrastruktury, na které bude informační systém provozován.

Rozpočet projektu je téměř 12 mil. Kč, z toho finanční podpora z EU přesahuje částku 10 mil. Kč.