Oddělení

Nemocnice čáslav » Oddělení

Hospitalizovaným pacientům nabízíme 2 - 4 lůžkové pokoje na lůžkových odděleních. Všechna prošla v průběhu posledních let komplexní rekonstrukcí, která zajistila naplnění  požadavků na moderní a příjemné prostředí. Obměna lůžkového fondu představuje nákup 70% nových lůžek, zabezpečující pohodlí, bezpečí i prevenci. Většina pokojů disponuje vlastní sprchou a WC. TV přijímače jsou v pokojích nebo ve společenských prostorách, případně je možné přinést si vlastní TV nebo rozhlasový přijímač. Pacienti můžou využít  připojení k internetu pomocí WI-FI. Na všech odděleních mají  pacienti k dispozici ledničku.

Interní, chirurgické a gynekologicko-porodnické oddělení nabízí tzv. nadstandardní pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizorem, rádiem, varnou konvicí, lednicí, úložným nábytkem, lůžkem pro doprovod. Pokoj je nutné rezervovat před plánovanou hospitalizací na daném oddělení. Úhrada za nadstandardně vybavený pokoj je uvedena v ceníku.  

Stravování je zajištěno stravovacím provozem nemocnice a jídlo dodáváno na oddělení. Dieta je indikována dle zdravotního stavu pacienta.

Pacient je při příjmu k hospitalizaci informován o zdravotním stavu, diagnostickém a následném léčebném postupu, s kompletní lékařskou a ošetřovatelskou dokumentací, chodem a řádem oddělení.

Konkrétní informace z jednotlivých oddělení najdete na našich www stránkách nebo je podají pracovníci oddělení.

Máte dotaz? Napište nám přes on-line formulář.

ON-LINE FORMULÁŘ